Togg, en iyi LinkedIn startup’ları listesinde zirvede yer aldı

Share

Mobilite sektörünün geleceğini şekillendirmek amacıyla farklı sektörlerden iş ortaklarıyla bir araya gelen Togg, LinkedIn’in “En İyi Startup’lar 2023” listesinde birinci sıraya yerleşerek büyük bir başarı elde etti.

Türkiye’deki şirketler arasındaki sıralama, istihdam artışı, şirket ve mevcut çalışanlar ile etkileşim, iş ilgisi ve en iyi yeteneklerin ilgisini çekme gibi kriterlere dayanarak oluşturuldu.

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, bu başarıya ilişkin olarak şunları söyledi: “LinkedIn En İyi Startup’lar 2023″ listesinde yer almanın bizim için büyük bir onur olduğunu belirtmek isterim. Togg olarak, inovasyona ve büyümeye olan bağlılığımızın sonucunu almaktan gurur duyuyoruz. Şirketimizi, akıllı cihazımız T10X, dijital deneyim platformumuz Trumore, temiz enerji çözümlerimiz Trugo ve Siro ile yarattığımız değer ağıyla büyütürken, her zaman insan odaklı bir kurum kültürünü benimsemeye devam ediyoruz. Bu başarıya ulaşmamızda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma ve iş ortaklarıma teşekkür ederim. Daha iyisini elde etmek için çalışmaya devam edeceğiz.”

Togg’un LinkedIn En İyi Startup’lar listesinde birinci sıraya yerleşmesi, şirketin inovasyon ve büyüme konularındaki kararlılığının bir yansıması olarak kabul ediliyor. Bu başarı, Togg’un gelecekteki projeleri ve mobilite sektöründeki liderliği açısından önemli bir kilometre taşı olarak görülüyor.

Doğan Kanzuk

İş dünyasının deneyimli ismi Doğan Kanzuk, kendine ayırdığı zamandan biraz daha feragat edip ekonomi, para, iş dünyası ve profesyonel hayata dair pek çok şeyi Serinletici penceresinden takipçilerine ulaştırıyor.

You may also like...