Whatsapp Sticker özelliği kullanıma sunuldu

Popüler mesajlaşma platformu, yeni özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte, uzun süredir beklenen WhatsApp Sticker özelliği sonunda kullanıma sunuldu. Yeni özellik ile birlikte bizleri neler bekliyor gelin, yakından bakalım.

WhatsApp Sticker özelliği kullanıma sunuldu

WhatsApp için bugün yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncelleme ile birlikte Android ve iOS için WhatsApp Sticker özelliği dağıtılmaya başlandı. Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar popüler mesajlaşma platformunun kullanıcılara sunmuş olduğu standart simgeler yerine, çıkartmalar kullanabilecek.

Android 2.18.329 Beta ve iOS için 2.18.100 güncellemesi ile kullanıcılara dağıtılmaya başlanan yeni özellik, sohbetlerinize renk katmaya geliyor.

WhatsApp çıkartmalar

Yeni güncellemeyle uygulamaya etiket mağazası eklendi. Eklenen mağaza ile birlikte, birçok etiket sizlere sunulmuş durumda. Ayrıca, sizlere sunulan etiket mağazası, kategorilerden oluşuyor. Böylelikle kullanıcılar, kendisini en iyi ifade eden etiketi seçebilecek.

Kendinize has olarak seçtiğimiz çıkartmaları ise uygulama otomatik olarak fotoğraf galerisi tarzında listeliyor. Eğer Android kullanıcısı iseniz yeni gelen Sticker özelliğine sahip olmak istiyorsanız,  uygulamanın Beta programına kaydolmanız yeterli olacaktır.

iOS kullanıcıları ise söz konusu yeni özelliği kullanabilmek için uygulamalarını 2.18.320 sürümüne yükseltmesi gerektiğini de belirtelim.

Shiftdelete