Xbox Game Pass’e Ekim 2023’te eklenecek oyunlar açıklandı

Share

Microsoft’un oyunseverlere sunduğu Xbox Game Pass abonelik servisi, Ekim ayında daha fazla heyecan verici içerikle dolu olacak. Ekim ayına girerken, Game Pass’e eklenen yeni oyunlar oyun tutkunlarını heyecanlandırıyor.

NHL 24 (10 saatlik ücretsiz deneme sürümü) ve Lamplighters gibi başlıklar, Ekim ayının ilk günlerinde Game Pass kütüphanesine katılacak. Ardından, Ekim ayının sonunda ise Cities: Skylines 2 ve Mineko’s Night Market oyunları ile eğlenceye devam edeceğiz. Ayın son gününde ise Headbangers Rhythm Royale ve Jusant gibi oyunlar abonelerle buluşacak.

Ayrıca, Ekim ayında Game Pass kütüphanesine katılacak oyunlarla sınırlı kalmıyoruz. Ekim ayında Game Pass’ten ayrılacak oyunlar da belirlendi. Bu oyunlar arasında Despot’s Game, Beacon Pines, Moonscars, Weird West: Definitive Edition, OUTRIDERS ve Prodeus gibi unutulmaz yapımlar bulunuyor.

Oyun tutkunları için heyecan dolu bir Ekim ayı olacak gibi görünüyor. Xbox Game Pass, her ay yeni oyunlarla abonelerine eğlenceli bir deneyim sunmaya devam ediyor. Oyun dünyasının kapıları bu ay da Game Pass aboneleri için sonuna kadar açık!

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de F1 ve teknoloji editörlüğü yapıyor.

You may also like...