Yeni Barbie, Margot Robbie!

Share

Her ne kadar Reese Witherspoon’un ‘Barbie’ olacağına dair haberleri okumuş olsak da, genç ve güzel sarışın rolünü Margot Robbie kaptı. Aslında her ikisi de bu rolü başarıyla üstlenebilirler fakat Margot Robbie hem daha genç hem de yükselen bir yıldız. Son yıllarda Witherspoon’a göre daha popüler biri.

Öncelikle Y kuşağını hedef alacak bir film için daha mantıklı bir seçim Margot Robbie. Dahası Reese Witherspoon, Legally Blonde filmlerinde zaten modern bir barbie’yi canlandırıyor. Dolayısıyla yeni çekilecek Barbie filmi Legally Blonde serisinin devam filmi olarak düşünülebilir ve istenilen etkiyi yaratmayabilirdi.

İkisi de rolün hakkını verirdi bu bir gerçek fakat Reese Witherspoon’un yaşı gereği genç ve göz alıcı bir kadın olarak değil de Big Little Lies dizisindeki gibi hoş bir anne rolüne geçiş yaptığı söylenebilir.

big little lies reese witherspoon ile ilgili görsel sonucu

Hollywood’un acımasızlığı ve toplumun yaş alan kadınlara bakış açısı düşünüldüğünde Margot Robbie’nin başrole seçilmesi pek de şaşırılacak bir durum değil.

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

You may also like...