Yeni Star Wars Dizisi Mi Geliyor?

Share

Star Wars’un yaratıcısı Lucasfilm, yeni bir Star Wars çizgi dizisi için hazırlık yapıyor olabilir mi? İşte, Star Wars hayranlarını çok heyecanlandıracak detaylar.

Star-Wars-Animated-Series-Clone-Wars-Rebels-Best-Episodes

Star Wars markası Disney’e satıldıktan sonra hak ettiği dinamizmi kazanmış görünüyor.

Yeni filmler veya diziler konusunda son derece çekimser ve isteksiz olan George Lucas devreden çıktıktan sonra Disney bütün dünyayı Star Wars’a boğmaya kararlı görünüyor.

Dünyanın en değerli markalarından biri olan Star Wars’u 4,9 milyar dolara satın alan Disney, her yıl yeni bir Star Wars filmini beyaz perdeye çıKarmakla yetinmeyecek.

Yetişkinler için Star Wars dizisi mi geliyor?

Disney’in satın aldığı Lucasfilm şimdi, yeni bir animasyon dizi üzerinde çalışmaya başladı.

Lucasfilm henüz yeni dizi hakkında açıklama yapmazken, şirket “yeni bir dizi film için animasyon sanatçıları” aradığına dair iş ilanları vermeye başladı.

Star Wars hakkında halihazırda bir animasyon dizi bulunuyor ancak bu dizi çocukları hedef alan bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Vizyondaki Rogue One’ın ise daha sert savaş sahnelerinin yer aldığı yetişkin öykülerin de talep gördüğünü ortaya koyuyor.

Dolayısıyla Lucasfilm’in bu kez yetişkin seyircileri hedef alan bir animasyon dizi denemesi yapacağı düşünülüyor.

Shiftdelete

Tolga Erbak

Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

You may also like...