Zack Snyder’ın yeni filmi Rebel Moon, Netflix’te zirveye oturdu

Share

Zack Snyder’ın 22 Aralık’ta izleyicilerle buluşan Rebel Moon adlı filmi, eleştirmenlerden düşük puan almasına rağmen geniş bir kitle tarafından ilgi gördü ve Netflix platformunda zirveye oturmayı başardı.

Snyder’ın DC filmlerine olan ilgiyi düşük bulan eleştirmenler, yeni filmi Rebel Moon’a da aynı ölçüde olumlu yaklaşmadılar. Rotten Tomatoes üzerinde %25 puan alarak Snyder’ın filmografisindeki en düşük puanlı filmlerden biri oldu. Ancak, bu olumsuz eleştirilere rağmen Rebel Moon, izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Netflix tarafından paylaşılan verilere göre, Rebel Moon, bu hafta Leave the World Behind’ı geride bırakarak platformda en çok izlenen film oldu. 22 Aralık’ta yayınlanmasına rağmen, 18-24 Aralık tarihleri arasında 23.9 milyon izlenmeye ulaşarak başarılı bir performans sergiledi.

Rebel Moon’un bu hızla devam etmesi durumunda, Netflix’in en çok izlenen filmleri arasına girebileceği öngörülmekte. Ancak, Snyder’ın filmi, Extraction 2’nin bulunduğu ilk 10 listesinde yer alan 135 milyon izlenmeyi aşması gerekiyor.

Netflix’in finanse ettiği en pahalı filmlerden biri olan Rebel Moon’un başarısı, Zack Snyder’ın gelecek planları için belirleyici olabilir. Film aldığı kötü eleştirilere rağmen izleyici kitlesi kazanmayı başardı. Serinin devamı için bu başarıyı devam ettirebilmesi önem taşıyor. Snyder’ın yeni girişiminin akıbeti, önümüzdeki haftalarda netlik kazanacak.

Hande Sheref

Daha çocukken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşen Hande, Los Angeles'ın bitmeyen sıcak rüzgarlarıyla her güne daha olgunlaşmış ve bilge olarak uyandığına inanıyor. Bir gün ülkesine dönme hayalinden asla vazgeçmeyen Hande Sheref, hayatın tadını çıkartmaktan geri kalmıyor. Serinletici'de ağırlıkla dünya ve teknoloji çalışmalarında yer alan yazar, hayatın bir resim tablosu olduğuna inananlardan...

You may also like...