Kitapların Büyülü Dünyasına Davetlisiniz!

Çalışmalarına Seul’de devam eden Koreli sanatçı Jungho Lee, kitapların uçsuz bucaksız dünyalarına dokunan eserler üretiyor. Hatta öyle ki kitapları farklı formlara sokarak yeni tanımlar, yeni bakış açıları kazandırıyor.

Bir uçağın içinden kanat yerine kitap görmek, kitaptaki gölgemizde gençliğimizle karşılaşmak veya 5 çayının yanında bir dilim kitap ikram etmek.

Kitapların, öykülerin, hikayelerin insan hayatına kazandırdığı bambaşka dünyaların yansımaları Jungho Lee için bir anlatım diline dönüşüyor.

Kitap aşıklarının bir görüşte bağ kuracağı bu illüstrasyonlar sanatçının dili ve renk paletiyle büyülü yolculuklara dönüşüyor.

bigumigu.com

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: