Sex and The City Hayranlarına Müjde

ABD’de toplam 6 sezon ve 94 bölüm yayınlanan Sex and The City dizisi daha önce iki kez film olarak sinemaya uyarlanmıştı. Hayranlarının merakla beklediği 3. film hakkında ilk ipucunu ise Sarah Jessica Parker verdi.

satc gorsel

Candace Bushnell’in aynı adlı romanından televizyona uyarlanan ve 1998-2004 yılları arasından yayınlanan Sex and The City dizisi başarısını beyazperdeye taşımıştı. İlk iki filmiyle başarılı bir grafik çizen serinin 3. bölümünün ipucunu da başrol oyuncusu Sarah Jessica Parker, Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafla verdi.

satc 2

Parker fotoğrafın altına yazdığı notta; “Her zaman olduğu gibi sizi mümkün olduğunca bilgilendireceğiz ancak o zamana kadar dışarıya bilgi sızdırmama konusunda kesin talimat aldık” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.