Mağaradan Sanat Eserine

Amerikalı sanatçı Ra Paulette, son on yıldır New Mexico’daki çölde bulunan bir mağarada yalnız başına çalışıyor.

Müşterilerinin “kaprislerinden” bunalmasının ardından kendi projesine başlayan Ra Paulette, bütün bir mağarayı el işçiliğiyle ve kendi kendine şekillendirdi.

Ra Paulette’nin tasarımıyla hayat bulan mağarada girişler, merdivenler, koridorlar ve çok daha fazlası var.

Çalışmasını “manevi yenilenme ve kişisel iyilik” olarak nitelendiren Ra Paulette’nin mağarasının ilerleyen dönemde sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapması planlanıyor.

İşte Ra Paulette’nin sanat eserine dönüşen mağarasından inanılmaz kareler:

carved-cave-4carved-cave-3carved-cave-2carved-cave-1cave-carving-ra-paulette-new-mexico-1cave-carving-ra-paulette-30carved-cave-covercarved-cave-151carved-cave-141carved-cave-101carved-cave-14carved-cave-12carved-cave-11carved-cave-9carved-cave-8carved-cave-7carved-cave-6carved-cave-5

Sevgin Şerifoğlu’na teşekkürler..

Kaynak: Bored Panda

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

İlgili Yazılar:

2 Responses

  1. Sevgin ŞERİFOĞLU dedi ki:

    Merhaba; Sitenizi takip eden bir okurunuz olarak sizlere göndermiş olduğum ilginç haberleri beğenip yayınladığınız için bende sizlere ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.