Yakıt, Bentley Müşterilerinin Ayağına Gelecek

Otomobil üreticisi Bentley, mobil uygulama tabanlı yakıt teslimat hizmeti Filld ile yeni bir anlaşma imzaladı. Öncelikle Kaliforniya eyaletinde deneme amaçlı olarak kullanılacak Filld for Bentley adı verilen uygulama ile birlikte, Bentley kullanıcıları artık yakıt almak için benzin istasyonu aramak zorunda kalmayacak.

Bentley kullanıcılarının yapması gereken şey, Filld for Bentley uygulamasını telefonlarına indirmek. Daha sonra uygulama üzerinden bir zamanı seçen kullanıcılar, diledikleri yerde ve diledikleri zaman arabalarına benzin doldurtabilecek.

Alanında ilk olan bu özellik sayesinde müşteriler yerlerinden kalkmaya bile ihtiyaç duymadan benzin alabilecek. Filld for Bentley aracın konumunu otomatik olarak algılayıp teslimatı o noktaya yönlendirebilecek. Bu da Bentley sürücülerine, daha önce eşi görülmemiş bir konfor sunuyor.

En büyük lüks: zaman

Bentley’nin Ürün ve Pazarlama Müdürü Christophe Georges “Bir Bentley sahibi olmak sadece bir araç almak değil, o lüks deneyimin tamamına sahip olmak demektir. Müşterilerimize özel olarak hazırlanmış, onların konforunu artıracak akıllı çözümler üretmek için sürekli araştırma yapıyoruz. Böylece müşterilerimize, lükslerin en büyüğünü yani ‘daha fazla zamanı’ sağlamak istiyoruz. İnternete bağlı otomobil stratejimiz, Bentley yaşam tarzını geliştirmek için genişlemeye ve yenilikler getirmeye devam edecek.” şeklinde konuştu.

Filld’in kurucu ortaklarından Christopher Aubuchon “Filld ve Bentley güçlü bir internete bağlı araç teknolojisi geliştirme konusunda ortak bir vizyona sahip. Gelecekte müşterilerin araçlarına benzin almak için uğraşarak değerli vakitlerini kaybetmemelerini sağlamak istiyoruz.” dedi.

Bentley, Dünya Halleri

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor. | sema.dogan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.