‘I Am Heath Ledger’dan İlk Fragman!

22 Ocak 2008’de zamansızca kaybettiğimiz Heath Ledger’ı kendi kamerasının objektifi aracılığıyla, daha önce hiç görülmemiş çekilmiş görüntüler eşliğinde anlatan belgesel yapım I Am Heath Ledger’dan fragman geldi.

Heath Ledger - Height, Weight, Age

Belgesel yapımın yönetmen koltuğunda Derik Murray oturuyor. Film 23 Nisan’da Tribeca Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapacak. Naomi Watts, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou ve Emile Hirsch gibi ünlü isimlerin de boy gösterdiği belgeselde Ledger’ın aile bireyleri de yer alıyor.

Brokeback Mountain, The Dark Knight ve The Patriot gibi filmleriyle hatırlanan başarılı oyuncu 2009 yılında Oscar ödülüne layık görülmüştü.

Karnaval

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.