Tam da İhtiyacımız Olan Şey: Ayakkabı Yağmurluğu

Bez spor ayakkabılar kimimiz için bir tutku. Rahatlığı ve neredeyse her şeyle giyilebilmesi bazılarımız için yaz – kış ayaklardan çıkmayan bir stil unsuruna dönüşmesine neden oluyor. Ama bu tutku, ilk düşen yağmur damlasıyla trajediye dönüşüyor. Dry Steppers bu noktada bez ayakkabılarından kopamayanların yardımına koşuyor.

1225300622594106de8a7088.37425298

Yağışlı havalarda ayakkabıların kirlenmesinin ve ayakların sinir bozucu bir biçimde ıslanmasının önüne geçen Dry Steppers, ayakkabıların üzerine giyilen ve su geçirmeyen bir tür yağmurluk.

Hatta yalnızca yağmurda değil, deniz kenarında, çamurlu toprak yollarda da işe yarayabiliyor. Belki üzerlerinde şık illüstrasyonlar olsaydı daha iyi olurdu ama spor ayakkabı resimleri basmayı tercih etmişler. Ne dersiniz, sizce kullanışlı bir ürün mü?

Dry Steppers’ın kendi videosu kaldırılmış ancak bir YouTuber tarafından yayınlanmış espirili bir test videosu mevcut:

bigumigu.com

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...