Star Wars 8: The Last Jedi Filminden Yeni Fotoğraflar

Beyaz perdenin efsane serilerinden biri olan Star Wars yakında yeni bir filmle izleyici karşısına çıkacak. İsmi Star Wars: The Last Jedi olarak açıklanan bu filmden heyecan uyandıran yeni görseller paylaşıldı.

Hatırlayacağınız üzere Star Wars uzun bir aranın ardından 2015 senesinde sinemalara geri döndü. Büyük ilgi gören Star Wars: The Force Awakens’in yönetmenliğini J.J. Abrams üstlendi. Kimilerinin çok beğendiği, kimilerinin ise fazlaca eleştirdiği bu film gişede rekorları alt üst etti. Doğal olarak hikayenin devam edeceği kesinlik kazanmış oldu. Sadece ismiyle bile büyük heyecan uyandıran Star Wars: The Last Jedi ne gibi gelişmelere sahne olacak, henüz bilmiyoruz. Filmin konusu büyük bir özenle, sır gibi saklanıyor. Dolayısıyla her detay, fotoğraf ve tanıtım büyük heyecan uyandırıyor. Paylaşılan son fotoğraflar ise yeni filme biraz daha yakından bakmamıza olanak sağlıyor.

Enteresan gelişmelere sahne olmasını beklediğimiz yeni filmin yönetmenliğini Rian Johnson üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong’o, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis gibi isimler yer alıyor.

Heyecanla beklediğimiz Star Wars: The Last Jedi, Türkiye’de ve dünya çapında 15 Aralık‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak.

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...