Instagram’ın ‘Yalan Hayatları’ İçin Kiralık Özel Jet

Facebook’un sahibi olduğu popüler sosyal medya platformu Instagram, bünyesinde birçok sahte yaşam sürdüren profil barındırıyor. Bu hayali yaşamda sınır tanımayanlar içinse Rusya merkezli şirket içerisinde kiralık özel jet yer alan benzersiz bir hizmet sunuyor.

Instagram‘da daha çok takipçi toplamak isteyenler için kurulan Private Jet Studio, kişilere özel jet uçaklarda fotoğraf çekilme şansı tanıyor. 220 dolar ödeme karşılığında park etmiş iş jetinde fotoğraf çekimi düzenleyen şirket, yalanlar üzerinden zahmetsiz para kazanmanın yolunu bulmuş görünüyor. İki saatlik çekim için kişisel bir fotoğrafçı da ayarlayan şirket, bu sayede görüntülerin inandırıcı olmasını garanti altına alıyor. Opsiyon olarak özel bir makyaj ekibi de sunan Private Jet Studio, gördüğünüz üzere bu işe büyük emek harcıyor.

Her şey özel jet içerisinde Instagram fotoğrafları için

ınstagram için özel jet

ınstagram için özel jet

Kişilere sadece çok zenginlerde gördükleri hayatı iki saatlik de olsa deneyimleme şansı veren şirket, bunu Instagram üzerinden pazarlayarak öne çıkıyor. Düşük bir masraf ile zengin yaşam ilüzyonu yaşattıklarını belirten şirket sahibi, bu şekilde binlerce takipçi kazanan insanların olduğunu söylüyor. Açık konuşmak gerekirse park etmiş özel iş jetinin bu şekilde kullanımı ilk defa görüyoruz. Ayrıca bu örnek sosyal medyada yer alan her profile özenmemek gerektiğini bir kez daha gündeme getirmiş oluyor.

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Emre Kalkan

Mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili olan Emre, konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı okuyor ve Serinletici'ye pek çok konuda katkı sağlıyor. | emre.kalkan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.