Catspad ile kedilerinizi otomatik besleyin

Evcil hayvanlarınızı otomatik olarak besleyen pek çok ürün bulunuyor. Bu ürünlerin en gelişmişi ve en son çıkanı Catspad CES 2018’de tanıtıldı.

Catspad kedinizin veya küçük köpeğinizin ihtiyacı olan mama ve suyu otomatik olarak sağlayabiliyor. Ayrıca cihaz evcil hayvanınızın kedi mi köpek mi olduğunu ayırt edebiliyor. Yani evcil hayvanınıza göre mama ve su oranı belirliyor. Bunu telefonunuza indireceğiniz bir uygulama sayesinde sağlayabiliyorsunuz ve Catspad evcil hayvanınız geldiğinde onu tanımlayarak kuru mama ve su akışını sağlıyor.

Kediniz artık Catspad otomatik besleyecek

Ayrıca cihaz su akışını sürekli bir döngüde olacak şekilde de düzenleyebiliyor. Catspad aynı zamanda kedi veya köpeğinizin gün boyunca yediği mama ve su miktarını da kaydediyor. Cihazın Wi-Fi bağlantısı koparsa da aynı şekilde çalışacağı belirtiliyor.

Hürriyet

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

You may also like...