Close

Bir ısırık almak isteyeceğiniz çantalar

Çantalar için ihtiyaçtan fazlasını alıp özellikle kadınların bol bol istiflediği aksesuarlar diyebiliriz. Bununla beraber tasarımcılar her dönem farklı modellerle kadınları bu konuda zayıf noktalarından vurmaya gayret ediyorlar.

Hollandalı tasarımcı Rommy de Bommy de kendi zevkini çanta tasarımlarıyla birleştirip ortaya bu “yenilesi” aksesuarları çıkarmış. Çantalarını yaparken farklı bir köpük kullanan tasarımcı, birkaç gün köpüğü bekletip dayanıklı bir çanta elde ettiğini söylüyor.

Çantalarını “günlük hayatta yanınızda taşıyabileceğiniz sanat eserleri” olarak adlandırıyor. Ayrıca çantalarını vintage giyim tarzıyla birleştirip bir moda blogu yönetiyor Rommy de Bommy. Dondurmadan, şekere, sandviçe kadar “menüsü” oldukça gelişmiş bu koleksiyona gelin beraber bir göz atalım:

icmimarlikdergisi.com

 

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.