Black Panther, gişe rekoru kırdı

Black Panther, bugün itibariyle Titanik gişe rekorlarını kırarak, film tarihindeki en çok gişe yapan üçüncü film oldu.

Black Panther, vizyon süresinin 8. haftasını doldururken filmin şimdiye kadar hasılat yaptığı miktarın üzerine bir 100 milyon dolar kadar daha hasılat yapacağı düşünülüyor. Avengers: Infinity War’ın çıkmasına ise henüz 20 gün var. Yeni Avengers filminin gişesini 175 milyon dolar ile 200 milyon dolar arasında bir yerde açacağı tahmin ediliyor. Bu tahmin, Black Panther’in 202 milyon dolarlık açılış hasılatından daha az.

Ryan Coogler yazıp yönetmiş olduğu film, olağanüstü bir dünya kurma ve derin hikayesiyle de başarısına başarı katıyor. Black Panther, Hollywood adına birkaç rekor kırmaktan fazlasını yapan ve kesinlikle izlenmesi gereken derinlikli filmlerden birisi.

Number 1

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.