Elton John: Ed Sheeran’ı dinlemekten bıktım

Dünyaca ünlü şarkıcı Elton John, iyi arkadaş olduğu ve kariyer basamaklarını tırmanırken mentörlük yaptığı Ed Sheeran hakkında şaşırtıcı sözler sarf etti. 71 yaşındaki İngiliz şarkıcı, Sheeran’ın şöhretinin sonsuza dek sürmeyeceğini söyleyerek, onun şarkılarını radyoda duymaktan bıktığını belirtti.

Bir televizyon programında konuşan John, “Altın çağınız ve dinlenme döneminiz vardır; bu altın çağ hiçbir zaman kalıcı değildir” dedi.

Ünlü şarkıcı, “Bir numara olmanın sonsuza dek sürmeyeceğini idrak ediyorum. Birilerinin bu yeri devralacağını biliyorum. Döngüsel bir şey” ifadesini kullandı.

John aynı zamanda, “Ed’le konu hakkında konuştum ve o, bunu düşünecek. Ona, ‘Bunun biteceği bir zaman gelecek ve kabul etmek zorundasın’ dedim” şeklinde konuştu.

Ed Sheeran’ın ve popüler şarkısı ‘Shape Of You’nun hala müzik listelerinde bir numara olduğunu söyleyen John, “Daha ne kadar bunları dinlemek istersiniz ki?” diye sordu.

ed sheeran elton john ile ilgili görsel sonucu

John ayrıca mobil telefonlardan ve telefon kameralarından nefret ettiğini belirterek, “Ben artık dışarı çıkmıyorum. Ben ilk ünlü olduğumda mobil telefonlar ve o tarz paparazziler yoktu, her şey daha kolaydı” dedi.

Müzik dünyasında 50 yıllık kariyeri boyunca 200 milyondan fazla albüm satışı gerçekleştiren John, ünlülük kültürünü eleştirerek, “Ben başladığımda ünlülük kültürü diye bir şey yoktu. Ünlü sözü yoktu, ya başarılıydınız ya da değildiniz” ifadesini kullandı.

Number 1

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.