Sean Penn, The First dizisinin başrolünde

Oscar’lı oyuncu Sean Penn, ilk kez bir mini dizide rol alacak. The First ve Sean Penn radarımıza takıldı.

Hollywood’un yıldız ismi Sean Penn, ilk kez bir mini diziyle seyircisinin karşısına çıkıyor. The First, yakın gelecekte gerçekleşen ilk insanlı Mars yolculuğunun hikayesini konu ediniyor. Dizide Tom Hagerty rolünü canlandıran Sean Penn, eşini kaybetmiş kaybetmiş ve genç, asi kızıyla birlikte yaşayan hayattan bezmiş eski bir astronot olarak yeteneklerini sergileyecek.

The First kadrosundaki Natascha McElhone, Lisa Gay Hamilton, Anna Jacoby-Heron, Rey Lucas, Keiko Agena, Oded Fehr ve Hannah Ware gibi isimlerle de adından yakın dönemde fazlasıyla söz ettirecek.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.