5X5: İçinde yaşasak diyeceğiniz klipler

Bazı klipler var ki izleyince neşe doluyor, cıvıl cıvıl oluyor ve her tarafımıza pozitiflik bulaşıyor. Bakın şarkıdan bahsetmiyoruz farkındaysanız; tabii ki şarkıları da beğeniyoruz fakat bu klipler o kadar muhteşemler ki kendimizi bu klibin içinde yaşarken hayal etmekten alamıyoruz.

Her biri birer ütopya hissi veren, bulutların üstünde uçma hissi uyandıran bu kliplerin ortak özelliği bizi bir anda yaşadığımız andan koparıp bir ‘Pleasentville’ filmi gibi içine çekivermesi.

Serinletici 5X5 kategorisinde bu hafta bu güzel şarkıları ve içinde yaşamak istediğimiz klipleri derledik.

İyi eğlenceler!

5- California gurls / Katy Perry

4- Dear future husnand / Meghan Trainor

3- Californication / Red Hot Chili Peppers

2-  Thunderclouds / LSD

1- Baby it’s cold outside / She & Him

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.