LeBron’a mesaj: Kobe senden daha iyi

Atlanta Hawks taraftarı, LeBron James’i önceki gece oynanan maçta pek de hoş karşılamadı.

State Farm Arena’daki izleyiciler 34 yaşındaki Lakers‘lı forvet ilk çeyreğin sonunda serbest atış çizgisine gittiğinde “Kobe senden daha iyi” tezahüratlarıyla Kral’a sesini duyurdu.

Lakers‘ın eski yıldızının LA ekibinin formasıyla beş şampiyonluğu bulunuyor. James ise takımla ilk sezonunda şimdilik sadece playoff mücadelesi veriyor.

Kobe’nin LeBron’dan daha iyi bir oyuncu olduğunu iddia etmekte bir sorun yok. Ama Hawks‘lıların da Bryant’a bayıldıklarından bu tezahüratı yapmadıkları ortada.

eurohoops.net

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: