Close

‘Savaşçı Prenses: Charlotte’

Geçtiğimiz hafta okula başlayan Prenses Charlotte, beş yaş altındaki bir çocuğa verilebilecek en çok takma isme sahip. Kraliyet muhabiri Katie Nicholl’e göre, Charlotte’un “cesur”, macerayı seven kişiliği ona “savaşçı prenses” lakabını kazandırdı.

Savaşçı Prenses, bu yılın başlarında Willcocks anaokulundan mezun olduktan sonra Battersea’de bulunan St. Thomas’s Okulu’na başladı. Abisiyle aynı okulda okuyacak olan prenses, kardeş indiriminden de yararlandı.

Savaşçı Prenses’in sınıfta basitçe “Charlotte Cambridge” olarak adlandırılacağı da bildirildi. Geçen sene de annesi tarafından verildiği bilinen “Lottie” de prensesin takma isimleri arasında. Lottie hem prensesin isminin kısaltması hem de kulağa çok sevimli geliyor.

Marie Claire

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.