Close

‘Emma’nın kariyeri uykuda değil’

Harry Potter film serisindeki Hermione karakteriyle hafızalara kazınan İngiliz oyuncu Emma Watson’ın sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaması ve uzun zamandır herhangi bir projede yer almaması akıllarda soru işaretine sebep oldu.

Menajerinin The Daily Mail’e Emma Watson’ın ‘uykuda’ olduğunu söylemesi ünlü yıldızın oyunculuğu bıraktığı şeklinde algılandı.

Bunun üzerine Watson’ın menajeri Jason Weinberg, Entertainment Weekly’e yaptığı açıklamada, “Emma’nın sosyal medya hesapları uykuda olabilir ama kariyeri değil.” ifadelerini kullandı.

Instagram’da 59,3 milyon takipçisi olan İngiliz oyuncu yer aldığı projelerin yanı sıra toplumsal olaylar, taciz skandalları, kadın hakları, LGBTI bireylerin hakları ve ırkçılık karşıtı paylaşımlarıyla sosyal medya hesaplarını yalnızca reklamı için kullanmadığını uzun zaman evvel belli etmişti.

Medyanın Emma Watson’a karşı dayatmaya çalıştığı fikri sorguluyoruz biz de.

Sizce sosyal medyada var olmamak demek kariyerinizin ve özel yaşamınızın sorgulanmasını gerektirir mi?

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.