3 Body Problem bilim-kurgu dizisi merakla bekleniyor!

Share

Netflix’in dikkat çekici bilim-kurgu dizisi 3 Body Problem, izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Aynı isimli ödüllü romandan uyarlanan dizi, 21 Mart’ta seyirciyle buluşacak. Netflix, diziyi tanıtmak için son bir fragman daha yayınladı ve izleyicileri büyüleyici bir bilim-kurgu dünyasına davet ediyor.

Liu Cixin’in ödüllü romanı “The Three-Body Problem”dan esinlenen dizi, geçmişle geleceğin iç içe geçtiği karmaşık bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. Roman, uzun yıllara ve farklı coğrafyalara yayılan etkileyici bir hikaye sunuyor. Dünya’nın uzaylı bir ırkla ilk temasa hazırlandığı bir gerçeklikte geçen hikaye, 60’lı yıllarda Çin’de yaşayan genç bir kadının aldığı bir kararın, günümüzde Dünya’yı bekleyen kaderi nasıl etkilediğini anlatıyor.

3 Body Problem dizisini merakla bekleyen izleyicileri heyecanlandıran bir diğer faktör ise Game of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss’in bu projede yer alması. Game of Thrones, genel başarısıyla tanınan bir dizi olmasına rağmen final sezonuyla eleştirilmişti. Ancak Benioff ve Weiss, bu projede beklentileri yükseltiyor.

Uluslararası bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren dizi, Jovan Adepo, John Bradley, Rosalind Chao, Liam Cunningham, Eiza González, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Sea Shimooka, Zine Tseng, Saamer Usmani, Benedict Wong ve Jonathan Pryce gibi yetenekli isimleri bünyesinde barındırıyor.

3 Body Problem, bilim-kurgu tutkunları ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından merakla bekleniyor. 21 Mart’ta başlayacak olan dizinin, izleyicilere unutulmaz bir bilim-kurgu deneyimi sunması bekleniyor.

Sevin Önder

Sevin Önder, fen fakültesi mezunu bir birey olarak bilgi ve yeteneklerini teknoloji ile harmanlamış bir yazar. Teknolojiye olan derin ilgisi, onu bu alandaki yenilikleri yakından takip etmeye yönlendirmiş ve bu alandaki gelişmelere olan tutkusuyla dikkat çekti. Aynı zamanda amatör bir müzisyen olan Sevin, boş zamanlarında müziğe olan ilgisini sürdürerek sanat ve bilim arasında kreatif bir denge kuruyor. Serinletici.com için yazdığı yazılar, Sevin'in geniş ilgi alanlarını kapsayarak teknoloji, müzik ve bilim gibi konularda bilgi sahibi olup bu bilgileri ilgi çekici bir şekilde aktarmasını sağlıyor.

You may also like...