Apple Watch 3, iPhone’a İhtiyaç Duymayacak

Share

Apple’a yakın güvenilir kaynaklardan KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, yeni Apple Watch’la ilgili bilgiler paylaştı. Üçüncü nesil Apple Watch’un tasarım açısından piyasada satılan Apple Watch’larla aynı olacağını belirten Kuo, yeni saatin en önemli özelliğinin LTE bağlantısı olacağını ifade etti.

Daha önceki modellerde olduğu gibi 38 mm ve 42 mm boyutlarında olacağı belirtilen Apple Watch 3’ün iPad’lerde olduğu gibi LTE’li ve LTE’siz modellerinin satışa sunulacağı ifade ediliyor. LTE desteği sayesinde yeni Apple Watch’un iPhone’lara ihtiyaç duymadan kullanabileceği konuşuluyor.

Kuo’nun tahminlerine göre yeni Apple Watch modellerinin sevkiyatarı bu yılın ikinci yarısında 8-9 milyon adede ulaşacak. LTE modelinin sevkiyatın yüzde 35-40’ını oluşturacağını söyleyen Kuo, Apple Watch 3’ün sevkiyatının bu yıl 17,5 – 18 milyona ulaşacağını dile getiriyor. Apple’ın önümüzdeki ay iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve merakla beklenen çerçevesiz ekranlı iPhone 8’i tanıtması bekleniyor. Apple’ın eylül ayında gerçekleştireceği etkinlikte Apple Watch 3’ü de tanıtma olasılığı bulunuyor.

Log

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de F1 ve teknoloji editörlüğü yapıyor.

You may also like...