Beşiktaş için Mircea Lucescu iddiası gündemde!

Share

Türk futbolunun köklü takımlarından Beşiktaş için ilginç bir iddia gündemi sarıyor. Dinamo Kiev ile yollarını ayıran eski Beşiktaş hocası Mircea Lucescu’nun, Beşiktaş yönetimi ile görüşmeler yaptığı iddia ediliyor.

Şenol Güneş döneminin ardından teknik direktörlük görevine Burak Yılmaz ile devam eden Beşiktaş için bomba etkisi yaratacak bir iddia ortaya atıldı.

Rumen basınında yer alan habere göre, Beşiktaş’ın Dinamo Kiev’den ayrılan tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu ile temas halinde olduğu bildiriliyor.

Mircea Lucescu’nun Dinamo Kiev görevinin sona ermesinin ardından hala futbol sahnesinde aktif bir rol oynamak istediği öne sürülüyor. Bu doğrultuda Beşiktaş ile temas kurduğu konuşuluyor.

Konu hakkında Romanya’da tanınmış bir gazeteci olan Decebal Radulescu, “Elimde bir bilgi var. Beşiktaş, Mircea Lucescu ile görüşüyor. Bakalım bu görüşmeler sonuçlanacak mı?” ifadelerini kullandı.

Mircea Lucescu, daha önce 2002-2004 yılları arasında Beşiktaş’ın başında bulunmuş ve bu dönemde takımı 2003 yılında 100. yıl şampiyonluğuna taşımıştı. O dönemde Beşiktaş için unutulmaz başarılara imza atmıştı. Şimdi ise eski sevgili ile yeniden bir araya gelme ihtimali, Beşiktaş camiasını heyecanlandırmış durumda.

Enes Demircioğlu

Hayatta "gündem" dendiğinde çevresindeki herkesin kendisine koştuğu Enes, gündemi Serinletici ile dünyaya sunuyor. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan Enes, müziksiz yaşayamayanlardan...

You may also like...