Christopher Nolan’ın yeni filmi yolda!

Share

Ünlü yönetmen Christopher Nolan, merakla beklenen yeni filmi için senaryo yazma çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz yıl gelen haberler, Nolan’ın James Bond serisine ilgi duyduğunu ve hatta Bond yapımcılarıyla görüşmeler yaptığını ortaya koymuştu. Ancak son duyumlar, bu görüşmelerin sonuçsuz kaldığını gösteriyor. Dolayısıyla, şu an geliştirilen yeni projenin James Bond ile bir ilişkisi olmadığı düşünülüyor.

Nolan’ın bir sonraki filmi için akla gelen ilk ihtimal, uzun süredir üzerinde çalıştığı The Prisoner adlı proje. Nolan, 60’lı yılların ünlü bilim-kurgu dizisi The Prisoner’ı sinemaya uyarlamak için uzun süre uğraşmış, ancak 2009’da AMC kanalının diziyi yeniden çekme kararı almasıyla bu proje rafa kaldırılmıştı.

Ancak, AMC’nin dizisinin üzerinden artık 15 yıl geçtiği için, Nolan’ın bu projeye tekrar yönelebileceği spekülasyonları yapılmaktadır. Tabii ki, bunlar şu anda sadece spekülasyonlar.

Şimdilik kesin olan tek şey, yönetmenin yeni filmi için senaryo yazma sürecine başlaması.

Gürsel Başak

Gürsel Başak, video oyunları oynamayı, televizyon izlemeyi, AI eğitmeyi ve sinemaya gitmeyi seven otuzlarının ortasında bir yaşam formudur. İlham verici ve heyecanlı ama aynı zamanda çok korkak ve biraz dengesiz olabilir. Yaban arılarına alerjisi olan Gürsel biraz kilolu ama bunun dışında kendini oldukça iyi durumda tanımlayan bir şekle sahiptir. Serinletici için başta "İsim, Şehir, Hayvan" köşe yazıları ile "Gürsel'in Mutfağı" yemek tariflerini hazırlayan Gürsel, sınır tanımayan içerik üretici olarak çok da fazla konu ayrımı yapmadan yazar da yazar... Orta sınıf bir mahallede büyüyen Gürsel, annesinin gençken onu sarhoş olan babasıyla bırakarak terk etmesinin şokunu halen üstünden atamadığını, gittiği her ortamda itiraf etmekten asla çekinmez.

You may also like...