Daniel Craig, Yeniden James Bond’u Canlandıracak

Share

Dünyanın en ünlü ajanı olan James Bond’a dair belirsizlik son buldu. Kahramanımızın yakın gelecekte beyaz perdeye döneceği kesinleşti. Yeniden Daniel Craig’in hayat vereceği James Bond için Apple ve Amazon mücadelesi yaşanıyor gibi görünüyor.

Son yıllarda James Bond’un adını hep kafa karıştıran gelişmeler sebebiyle andık. Bu ikonik rolü üstlenen Daniel Craig hayranları üzen açıklamalarda bulundu. Artık Bond’a hayat vermek istemediğini oldukça kaba bir şekilde dile getirdi. Belirsizlikle geçen ayların ardından beklenen anlaşma sağlandı. Kendisine yapılan astronomik bir teklifin ardından Craig’in 26. film için geri döneceği kesinleşmiş oldu.

James Bond’un sahalara dönüşü kesinleşince asıl mücadeleyi başlattı. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Apple ve Amazon son James Bond filminin dağıtımcısı olmak için kıyasıya bir mücadele veriyor. Bu önemli görevi uzun yıllardır Sony üstleniyordu. Anlaşmanın son bulmasının ardından farklı ihtimaller ortaya çıkmış oldu. Normalde 55 senedir izleyici karşısına çıkan bir serinin artık eskisi kadar ilgi görmemesi beklenir. Fakat son dört filmiyle 3.5 milyar dolar kazandıran James Bond ciddi bir istisna. Amazon da, Apple da bu önemli filmin dağıtımcısı olmak istiyor. Üstelik her iki firmanın dağıtımcılık dışında farklı alternatifleri değerlendirebilecekleri platformları da bulunuyor. Yapılacak anlaşma 26. James Bond filminin internet platformlarına hızla düşmesini sağlayabilir. Bunun yanında Apple ve Amazon film dışında çalışmalara da ev sahipliği yapma olanağına sahip. Fakat bu iki büyük firmanın ciddi bir rakibi bulunuyor: Sony. Anlaşma yenileme arzusu içinde olan Sony’nin rakiplerinin önüne geçmek için neler yapacağı merak konusu.

Log

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de F1 ve teknoloji editörlüğü yapıyor.

You may also like...