Erkin Koray, 82 yaşında hayata veda etti

Share

Türk rock müziğinin efsane ismi Erkin Koray, 82 yaşında hayata veda etti. Koray, uzun bir süredir Kanada’nın Toronto şehrinde yaşamaktaydı ve sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Bugün gelen üzücü haberle birlikte Koray’ın vefat ettiği duyuruldu.

Kanada’da bulunan ve Anadolu rock müziğinin önde gelen isimlerinden olan Erkin Koray, Türkiye saatiyle öğleden sonra rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı.

82 yaşındaki Koray, akciğer problemleri gibi sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, yaşlılığa bağlı zorluklarla da karşılaşıyordu. Usta sanatçının kızı Damla, babasının sağlık durumunu yakından takip ediyordu.

Hastanede tedavi altına alınan Erkin Koray’ın maalesef hayatını kaybettiği haberini, kızı Damla duyurdu. Türk müziği için büyük bir kayıp olan Erkin Koray, unutulmaz eserleri ve müziğiyle her zaman hatırlanmaya devam edecek.

Doğan Kanzuk

İş dünyasının deneyimli ismi Doğan Kanzuk, kendine ayırdığı zamandan biraz daha feragat edip ekonomi, para, iş dünyası ve profesyonel hayata dair pek çok şeyi Serinletici penceresinden takipçilerine ulaştırıyor.

You may also like...