Formula 1: Drive to Survive 6. Sezon yayın tarihi açıklandı

Share

Netflix ve Formula 1 işbirliğinin meyvesi olan “Formula 1: Drive to Survive,” şampiyonaya dair kulis bilgilerini ve sürücülerin hayatlarına dair özel anları izleyicilerle buluşturan bir başyapıt haline geldi. İlk sezonuyla büyük bir çıkış yakalayan ve izleyici kitlesini genişleten dizi, 6. sezonuyla 2023 Dünya Şampiyonası’nı ekrana taşıyacak.

23 Şubat 2024 tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak olan yeni sezon, özellikle Max Verstappen’in zafer dolu yolculuğuna odaklanacak. 2023 Dünya Şampiyonası’nda RedBull RB19 aracıyla müthiş bir performans sergileyen Verstappen, adeta Formula 1 sahnesine damgasını vurmuştu.

Geçtiğimiz sezon, Hollandalı pilot Verstappen’in kariyerindeki en parlak dönemlerden biriydi. Toplam 22 yarışın 19’unu kazanarak, bir sezonda bu alandaki birçok rekora imza attı. Takım arkadaşı Perez ve rakip pilot Sainz’in önünde zirveye yerleşen Verstappen, sadece iki kez rakiplerine üstünlük sağlanmasına izin verdi. Bu olağanüstü performansıyla Verstappen, Formula 1 tarihinde birçok alanda rekorların sahibi oldu.

Drive to Survive’ın yeni sezonunda, Verstappen’in bu muazzam başarısına odaklanılması, izleyicilere sürücünün zorlu yolculuğunu ve mücadelelerini daha yakından görmelerini sağlayacak. Henüz bir fragman yayınlanmasa da, heyecanla beklenen bu sezonun, Formula 1 hayranlarını ekrana kilitlemesi bekleniyor. Formula 1 tutkunları için 23 Şubat tarihi şimdiden büyük bir işaret ve izleyiciler, sıradışı bir sezonun kapılarını aralayacak olan bu diziyi sabırsızlıkla beklemeye başlamış durumda.

Gürsel Başak

Gürsel Başak, video oyunları oynamayı, televizyon izlemeyi, AI eğitmeyi ve sinemaya gitmeyi seven otuzlarının ortasında bir yaşam formudur. İlham verici ve heyecanlı ama aynı zamanda çok korkak ve biraz dengesiz olabilir. Yaban arılarına alerjisi olan Gürsel biraz kilolu ama bunun dışında kendini oldukça iyi durumda tanımlayan bir şekle sahiptir. Serinletici için başta "İsim, Şehir, Hayvan" köşe yazıları ile "Gürsel'in Mutfağı" yemek tariflerini hazırlayan Gürsel, sınır tanımayan içerik üretici olarak çok da fazla konu ayrımı yapmadan yazar da yazar... Orta sınıf bir mahallede büyüyen Gürsel, annesinin gençken onu sarhoş olan babasıyla bırakarak terk etmesinin şokunu halen üstünden atamadığını, gittiği her ortamda itiraf etmekten asla çekinmez.

You may also like...