Game of Thrones’tan Resmi Mobil Oyun

Share

Game of Thrones’ın 7. sezon finalinin ardından boşluğa düşen dizinin hayranları, taht oyunları heyecanını mobil oyun üzerinden yaşayabilecek. HBO ve Warner Bros işbirliğinde Turbine tarafından geliştiren ‘Game of Thrones: Conquest’ (Taht Oyunları: Fetih) isimli mobil oyun bu yıl sonunda piyasa sürülecek.

Yapılan açıklamaya göre oyuncular, Westeros’ta kendi hanelerini kuracak ve yedi krallıkta hüküm sürebilmek için ‘Demir Taht’ için savaşacak.
Kullanıcılar, stratejik MMO tarzındaki ‘Game of Thrones: Conquest’ oyununu Android ve iOS tabanlı cihazlarından oyanayabilecekler. Oyunda, popüler dizinin Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Jon Snow gibi ünlü karakterleri de yer alacak.

NTV’nin aktardığına göre, Game of Thrones’un resmi oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, fakat merak eden kullanıcılar oyunun web sitesinden ön kayıt yaptırarak, oyun oynarken kullanabilecekleri ‘Gece Nöbeti’ teçhizatı, altın ya da çeşitli indirimler kazanabiliyorlar.

Sputniknews

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

You may also like...