Jerry Bruckheimer’dan Top Gun 3 hakkında güncel bilgiler

Share

1980’lerin efsanevi filmlerinden biri olan Top Gun, uzun yıllar sonra gelen devam filmi Top Gun: Maverick ile sinemaseverlerin ilgisini çekmeyi başardı. Beklenmedik bir başarı elde eden bu film, özellikle ABD’de büyük beğeni kazanarak dünya çapında 1.49 milyar dolarlık bir gişe başarısı elde etti.

Başlangıçta Maverick’in yeni bir serinin başlangıcını planlamadığı düşünülüyordu. Ancak bu muazzam başarının ardından, Top Gun 3’ün çekilmesi kaçınılmaz hale geldi. Gerçekten de, bir süre önce üçüncü film için hazırlıklara başlandı ve son gelen bilgilere göre, projenin ilerlemesi oldukça olumlu yönde.

Ünlü yapımcı Jerry Bruckheimer, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Top Gun 3’e de değindi ve Maverick’in yönetmeni olan Joseph Kosinski’nin Tom Cruise’u içeren “olağanüstü bir hikaye” üzerinde çalıştığını belirtti. Kosinski’nin bu hikayeyi tamamladıktan sonra Cruise’a sunacağını ve ünlü oyuncunun kabul etmesi durumunda projenin yeşil ışık alacağını ifade etti.

Ancak Bruckheimer, bu sürecin ne zaman tamamlanacağını kesin olarak bilemediklerini belirtiyor. Tom Cruise’un son derece yoğun bir programı olduğuna dikkat çeken Bruckheimer, Cruise’un şu anda yeni Mission: Impossible filmi çekimleriyle meşgul olduğunu ve bundan sonra da başka bir projede yer alacağını belirtti. Bu nedenle, Top Gun 3’ün çekim sürecinin ne zaman başlayacağı konusunda net bir bilgi vermek mümkün değil.

Sevin Önder

Sevin Önder, fen fakültesi mezunu bir birey olarak bilgi ve yeteneklerini teknoloji ile harmanlamış bir yazar. Teknolojiye olan derin ilgisi, onu bu alandaki yenilikleri yakından takip etmeye yönlendirmiş ve bu alandaki gelişmelere olan tutkusuyla dikkat çekti. Aynı zamanda amatör bir müzisyen olan Sevin, boş zamanlarında müziğe olan ilgisini sürdürerek sanat ve bilim arasında kreatif bir denge kuruyor. Serinletici.com için yazdığı yazılar, Sevin'in geniş ilgi alanlarını kapsayarak teknoloji, müzik ve bilim gibi konularda bilgi sahibi olup bu bilgileri ilgi çekici bir şekilde aktarmasını sağlıyor.

You may also like...