Margot Robbie’nin Barbie filminden kazancı 50 milyon doları bulacak!

Share

Ünlü oyuncu Margot Robbie, Barbie filmindeki başrol performansının yanı sıra yapımcı olarak da yer alarak, toplamda 50 milyon dolar gibi dikkate değer bir gelir elde edecek. Yönetmen ve senarist Greta Gerwig’in de filmin büyük başarısı nedeniyle büyük bir ekstra kazanç sağlayacağı belirtiliyor.

Barbie filmi, dünya genelindeki gişe hasılatıyla büyük bir çıkış yakaladı ve şu ana kadar 1.18 milyar doların üzerinde gelir elde etti. Hala gişe listelerinde üst sıralarda yer alması göz önüne alındığında, bu rakamın artmaya devam etmesi bekleniyor. Warner Bros’un tarihindeki en yüksek hasılat elde eden ikinci film olarak kayıtlara geçen Barbie, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2’nin ardından önemli bir yer edindi.

Margot Robbie'ye Barbie piyangosu: 50 milyon dolar kazanacak

Barbie filminin başarısının ardından, devam filmi için görüşmeler başladı. Margot Robbie, Ryan Gosling ve Greta Gerwig gibi önemli isimlerle sadece ilk film için anlaşılmış olsa da, ikinci bir film için bu ekip tekrar bir araya gelmeyi düşünüyor. İlk filmin büyük başarısı, stüdyonun bu önemli oyuncuları yeniden bir araya getirebilmek adına ciddi bir bütçe ayırmasını gerektirebilir.

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

You may also like...