Matthew Perry’nin ölümüyle ilgili detaylar gün yüzüne çıkıyor

Share

Dün, ünlü “Friends” dizisinin yıldızlarından biri olan Matthew Perry, yaşamını yitirdi. 54 yaşındaki oyuncu beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetti ve olayla ilgili detaylar yavaşça ortaya çıkmaya başlıyor.

Matthew Perry’nin asistanı, ünlü aktörü evinde jakuzide hareketsiz bir şekilde bulduktan sonra hemen 911’i aradı. Şimdiye kadar sızdırılan 911 kayıtlarına göre, Perry’nin boğulma şüphesiyle acil yardım çağrısı yapıldı.

Polis yetkilileri, Perry’nin ölümünün soruşturulduğunu ancak cinayet şüphesi olmadığını doğruladılar. Ancak evde uyuşturucu bulunmamış olmasına rağmen, yetkililer antidepresanlar, anksiyete ilaçları ve kronik obstrüktif akciğer hastalığı için bir ilaç buldular.

Ayrıca, Perry’nin ölümüne sabahın erken saatlerinde bir kadın arkadaşıyla pickleball (raket sporu) oynadığı ve arkadaşının son bir haftadır Perry’nin sağlık durumunun kötü olduğunu ve çok yorgun hissettiğini belirttiği öğrenildi. Perry daha sonra eve döndü ve asistanını bir iş için gönderdi, ancak asistan eve geri döndüğünde Perry’nin hareketsiz halde olduğunu gördü.

Matthew Perry, hayatı boyunca alkol ve uyuşturucu madde bağımlılığıyla mücadelesi hakkında açık sözlü olmuştu. Bu trajik kayıp, Friends dizisinin hayranları için büyük bir üzüntü kaynağı oldu ve onun anısını yaşatmak için New York’ta dizinin meşhur apartmanına çiçekler bırakıldı. Matthew Perry, unutulmaz karakteri Chandler Bing ile bir neslin gönlünde taht kurmuş bir oyuncuydu ve onun ölümü büyük bir kayıp olarak hissediliyor.

Hande Sheref

Daha çocukken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşen Hande, Los Angeles'ın bitmeyen sıcak rüzgarlarıyla her güne daha olgunlaşmış ve bilge olarak uyandığına inanıyor. Bir gün ülkesine dönme hayalinden asla vazgeçmeyen Hande Sheref, hayatın tadını çıkartmaktan geri kalmıyor. Serinletici'de ağırlıkla dünya ve teknoloji çalışmalarında yer alan yazar, hayatın bir resim tablosu olduğuna inananlardan...

You may also like...