Prens Harry’nin babasını görmek için resmi izin alması gerekecek

Share

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin asi üyesi Prens Harry, bundan böyle babası Kral 3. Charles’ı ziyaret etmek istediğinde resmi bir bildirimde bulunmak zorunda kalacak.

ABD’li oyuncu eşi Meghan Markle ile birlikte Kraliyet Ailesi’ne karşı yaptığı keskin eleştirilerle uzun süre gündemde kalan 39 yaşındaki Prens Harry, bu ayın başlarında Londra’yı ziyaret etti. Ancak Windsor Kalesi’nde kalma talebi reddedildi ve Prens Harry, Londra’da bir otelde konaklamak zorunda kaldı.

Buckingham Sarayı’na göre, Prens Harry ve ailesi, ABD’ye taşınmadan önce babasını görmek istediklerinde önceden bildirimde bulunmalılar. Eğer bu kurallara uyarlarsa, Windsor Sarayı’nda konaklama olanağı bulabilecekler.

Prens Harry’nin bu yeni düzenlemeye uyması, ailesiyle ve özellikle babası Kral 3. Charles ile iletişimini düzenlemek için yapması gereken bir adım olarak görünüyor. Bu değişiklikler, Kraliyet Ailesi içindeki ilişkilerin ve protokollerin sürekli evrildiğini gösteriyor.

Hande Sheref

Daha çocukken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşen Hande, Los Angeles'ın bitmeyen sıcak rüzgarlarıyla her güne daha olgunlaşmış ve bilge olarak uyandığına inanıyor. Bir gün ülkesine dönme hayalinden asla vazgeçmeyen Hande Sheref, hayatın tadını çıkartmaktan geri kalmıyor. Serinletici'de ağırlıkla dünya ve teknoloji çalışmalarında yer alan yazar, hayatın bir resim tablosu olduğuna inananlardan...

You may also like...