Sonbahar İçin Saç Kesimi Arayanlar

Share

Yazdan sonbahara geçiş zamanı saçlar yenilenmek ister! Kuaförünüze uğramadan önce bu trendlere bir göz atın.

Yeni sezon, yeni dolap ve tabi ki ayna karşısına geçtiğinizde yeni bir görüntü demek. Bunun için kuaförünüzü henüz ziyaret etmediyseniz foto galeride bu sonbahar sezonunun en beğenilen saç kesimlerini bulabilirsiniz. Klasikleşmiş hatta sizin imzanız olan saç kesimlerinden biraz uzaklaşmak, daha yeni saç modelleri denemek için Eylül harika bir zaman!

Sonbaharın en hit saç modeli kesinlikle kısa saç kesimleri. İster Cara Delevingne gibi kısacık, isterseniz Scarlett Johansson gibi yanları kısa üstlerden uzun bırakılmış, isterseniz de stilindeki seçimlerle asla hayal kırıklığına uğratmayan (hatta yeni saçlarını bizim de çok beğendiğimiz) Cate Blanchett gibi kulak hizası kesimleri denemek için birazcık cesaretinizi toplamanız gerekebilir.

Eğer henüz kısacık kesimlere hazır olmayanlardansanız önerimiz Emma Stone gibi katlı lob kesimler. İlla uzun saç kullanmalıyım diyenlerdenseniz de Sienna Miller gibi katlı kesimlerle hafifleştirilmiş uzun saçlar da bu sezon deneyebileceğiniz modellerden.

Elle

 

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

You may also like...