Stranger Things’in 3. sezonu 2019’da yayınlancak

Share

Netflix’in en sağlam içeriklerinden biri olarak görülen ve ilk iki sezonuyla platformun en başarılı dizileri arasına giren Stranger Things için yeni haberler var.

Netflix Program Müdürü Cindy Holland, Stranger Things 3. Sezon için önemli açıklamalarda bulundu.

Television Critics Association etkinliğinde konuşan Holland, Netflix’in sevilen bilim kurgu – gerilim dizisinin 2019 yılında devam edeceğini söylerken, bunun nedenlerine de değindi.

“Duffer kardeşler ve Shawn Levy beklentilerin yüksek olduğunun bilincindeler. Bu yüzden geçtiğimiz yıldan çok daha büyük ve iyi bir şey hazırlamak istiyorlar. Muhteşem bir sezon olacağına ve beklemeye değeceğine inanıyorum.”

Holland ayrıca sezon 3‘ün görsel efekt seviyesinin ilk iki sezonun toplamından bile daha fazla olacağını dile getirdi. Zaten dizinin gecikecek olmasının en büyük sebeplerinden biri de maliyetin ve hazırlanış süresinin görsel efektler nedeniyle hayli yüksek olması.

Bakalım sevilen dizi bize nasıl bir sürpriz hazırlıyor? Bekleyip göreceğiz.

Shiftdelete

Tolga Erbak

Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

You may also like...