Togg T10X için sipariş süreci başlıyor!

Share

Türkiye’nin küresel mobilite alanındaki öncü markası Togg, 2024 yılında daha fazla kullanıcıya T10X modelini ulaştırmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yılki sipariş sürecinde çekiliş olmayacak; teslimatlar, sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve üretim planlamasına bağlı olarak gerçekleşecek.

2023 yılında yapılan çekilişte yedek listede bulunan kullanıcılar, 6-10 Ocak tarihlerinde konfigürasyonlarını güncelleme şansına sahip olacak. 15-19 Ocak tarihlerinde 2023 Nisan çekilişine katılan ancak sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara öncelikli sipariş imkanı tanınacak. 20 Ocak itibarıyla ise tüm bireysel kullanıcılar için sipariş ekranları açılacak. Togg ayrıca, 2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş alacak.

Güvenlik ve konfora odaklanarak akıllı cihaz yazılımlarını sürekli güncelleyen Togg, cihazlarını yıllarca yenilikçi ve ikinci elde yüksek değerle kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. 2024 üretim yılı T10X modelindeki donanım versiyonları ve içerikleriyle ilgili bilgiler şu şekilde:

V1 Donanım Tipi: Standart 18 inç jantlar, kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefon erişimi, karartmalı arka camlar, otomatik kararan iç dikiz aynası. “Teknoloji ve Konfor” paketiyle sunuluyor. Kullanıcılar, uzun menzil seçeneğiyle arkadan itişli V1 donanım tipini tercih edebilirler.

V2 Donanım Tipi: Standart 19 inç jantlar, V1’deki özelliklere ek olarak; elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı, “Kış Paketi” ve acil durumda devreye giren çocuk tespit sistemi ile suni deri koltuklar ve ısıtmalı arka koltukları içeriyor.

Togg, kullanıcılarını yüksek performans ve konforla buluşturacak olan T10X için heyecan verici bir döneme giriyor.

Ali Bardakçı

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Ali, iş yaşamını aynı şehirde sürdürüyor. 19. yüzyıl sanat akımları üzerine hobi amaçlı çalışmaları bulunan Ali, Serinletici'de gündemi her alanda takip etmeyi hedefliyor.

You may also like...