Top Gun 3 için hazırlıklar başladı!

Share

Paramount Pictures, aksiyon filmi Top Gun’ın devamı için hazırlıklara başladı. Joseph Kosinski’nin yönetmenliğini üstlendiği 2022’nin büyük başarısı Top Gun: Maverick, Tom Cruise’un unutulmaz performansıyla izleyiciyi büyülemişti. Şimdi ise gözler, “Top Gun 3″ün senaryo yazım sürecine çevrildi.

Kaynaklara göre, Paramount stüdyosu Top Gun serisinin üçüncü filmi için senaryo çalışmalarına resmen start verdi. Top Gun: Maverick’in başarılı senaryo yazarı Ehren Kruger, yeni projede kalem sallayarak izleyicilere sürükleyici bir hikaye sunma hazırlığında.

Proje kapsamında başrolde yine Tom Cruise’un olacağı belirtilirken, Miles Teller ve Glen Powell gibi yetenekli isimlerin de kadroya dahil olacağına dair içeriden gelen bilgiler heyecanı arttırıyor. Yapımcılığı ise Jerry Bruckheimer ve David Ellison üstlenecek, yönetmen koltuğunda ise Joseph Kosinski yeniden yer alacak.

Top Gun: Maverick, Tom Cruise’un kariyerindeki en büyük gişe başarısı elde eden bir film olmuş, 1.49 milyar dolarlık bir hasılat elde etmişti. Ayrıca, Amerikan Sinema Akademisi Ödülleri’nde altı dalda adaylık elde eden ve “En İyi Ses” kategorisinde Oscar kazanan bu aksiyon filmi, hayranlarını derinden etkilemişti.

Unutulmamalıdır ki Tom Cruise, Warner Bros. ile yeni bir anlaşma imzalayarak orijinal projelerin yanı sıra mevcut franchise’ların geliştirilmesine de katkı sağlayacak. Ünlü aktör, şu sıralar Paramount’un Mission: Impossible 8 filminin çekimleriyle meşgul. Sinema dünyası, Top Gun serisinin heyecan verici devamı için sabırsızlıkla beklemeye geçti.

Hande Sheref

Daha çocukken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşen Hande, Los Angeles'ın bitmeyen sıcak rüzgarlarıyla her güne daha olgunlaşmış ve bilge olarak uyandığına inanıyor. Bir gün ülkesine dönme hayalinden asla vazgeçmeyen Hande Sheref, hayatın tadını çıkartmaktan geri kalmıyor. Serinletici'de ağırlıkla dünya ve teknoloji çalışmalarında yer alan yazar, hayatın bir resim tablosu olduğuna inananlardan...

You may also like...