‘Harry Potter ile İşimiz Bitti’

Dünyaca ünlü Harry Potter serisinin yazarı JK Rowling, serinin 8’inci kitabının yayımlanmasının ardından “Sanırım şimdilik işimiz bitti” diye konuştu.

Serinin 8’inci kitabı ‘Harry Potter and the Cursed Child I-II’ geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülmüştü. İki bölümden oluşan kitapta Harry Potter bu sefer Sihir Bakanlığı’nda çalışan, üç çocuk babası biri olarak öyküleniyor.

Kitabın tanıtım gecesinde konuşan Rowling, Potter’ın 37 yaşında bir evebeyn olarak tasvir edildiğini belirtti. Potter’ın büyük bir yolculuğa çıktığını kaydeden Rowling, yeni kitap için de “Sanırım şimdilik Harry Potter ile işimiz bitti” diye konuştu.

Ünlü yazar, Harry Potter’ın ‘başka bir jenerasyon’ olduğunu da sözlerine ekledi.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.