Jim Carrey’den Komedi Dizisi Geliyor!

The Mask ve Ace Ventura serisinde izleyicileri kahkahaya boğan, The Truman Show’daki performansı akıllara kazınan komedyen ve sinema oyuncusu Jim Carrey, yapımcılığa soyundu.

Altın Küre ödülü sahibi Kanadalı aktör 70’li yılların stand-up komedi dünyasını konu alan Tm Dying Up Here adlı diziyle gündemde.

2016.JPG

Komedyenlik günlerinden ilham alan projenin tanıtımında basın karşısına çıkan 54 yaşındaki aktör, “70’lerde inanılmaz tecrübeler yaşadım. Hayatta olduğum için şanslıyım” dedi.

Tm Dying Up Here için yapılan yorumlar ise hayli iddialı. Dizinin günümüzün Friends’i (NBC’nin efsane dizisi) olacağı söyleniyor.

NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.