Close

Rihanna en zenginler arasında yerini aldı

Şarkıcı Rihanna 468 milyon pound olan servetiyle Sunday Times’ın İngiltere’de yaşayan en zengin sanatçılar listesine üçüncü sıradan giriş yaptı. Listenin zirvesinde ise her ikisi de 800 milyon pound değerindeki servetleriyle Lord Andrew Lloyd-Webber ve Sir Paul McCartney bulunuyor.

Listede Rihanna’dan hemen sonraysa Sir Elton John var. 360 milyon pound toplam servetiyle dördüncü sırada bulunan Elton John’u toplam 285 milyon pound ile Sir Mick Jagger takip ediyor.

George Harrison’ın mirasçıları Olivia ve Dhani Harrison (270 milyon pound), Keith Richards (270 milyon pound), Sir Ringo Starr (260 milyon pound), Michael Flatley (206 milyon pound), Ed Sheeran (200 milyon pound), Sir Rod Stewart (200 milyon pound) ve Sting (200 milyon pound) listenin zirvesindeki diğer sanatçılar.

Cosmopolitan

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.