30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun!

Share

Bugün, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin zaferle sonuçlandığı, büyük milletimizin kahramanlık destanının yazıldığı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşku ve gurur içinde kutlamanın zamanı geldi.

Bu anlamlı günde, Erbak.net ailesi olarak, milletimizin birlik ve beraberliğini simgeleyen bu zaferi kutlamak istiyoruz. 30 Ağustos, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biridir ve Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinin simgesi haline gelmiştir.

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde kazanılan bu zafer, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük tutkusunun bir göstergesidir.

Bugün, bu zaferin yıl dönümünde, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirme fırsatını buluyoruz. Geçmişimizin mirasını korurken, geleceğe daha güçlü bir şekilde ilerlemeye devam edeceğimize olan inancımızı yineliyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

You may also like...