Leonardo di Caprio, Da Vinci’yi Canlandıracak

Share

Geçtiğimiz yıl The Revenant filminde canlandırdığı Hugh Glass karakteriyle En iyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Leonardo DiCaprio için yeni bir iddia ortaya atıldı. 2016 yılında Mevlana’nın hayatının beyazperdeye taşımak istediğini belirten Gladyatör filminin senaristi David Franzoni, Mevlana rolünde Leonardo DiCaprio’yu görmek istediğini belirtmişti.

Franzoni’nin bu açıklamalarının ardından Leonardo DiCaprio konu hakkında bir açıklamada bulunmamış ve sessizliğini korumuştu. Dünyaca ünlü oyuncu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Gelen son bilgilere göre Leonardo DiCaprio, dünyaca ünlü ressam Leonardo Da Vinci’nin hayatını canlandıracak. Daha önceden Steve Jobs’un biyografisini kaleme alan Walter Isaacson’un senaristliğini üstleneceği filmin Paramount Stüdyolarında çekilmesi bekleniyor. Leonardo di Caprio’nun başrolde olacağı iddia edilen filmde ünlü oyuncuya hangi isimlerin eşlik edeceği henüz bilinmiyor.

Log

Enes Demircioğlu

Hayatta "gündem" dendiğinde çevresindeki herkesin kendisine koştuğu Enes, gündemi Serinletici ile dünyaya sunuyor. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan Enes, müziksiz yaşayamayanlardan...

You may also like...