Süper Kupa: Fenerbahçe, Galatasaray maçından çekildi ve maç tatil edildi

Share

Turkcell Süper Kupa Finali heyecanı, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında gerçekleşti ancak beklenmedik bir gelişmeyle maçın tamamlanması mümkün olmadı. Fenerbahçe’nin oyuncuları, maçın sadece 2. dakikasında sahadan çekilerek oyunu terk etti.

Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa Finali, büyük bir rekabetle başladı. Maçın ilk dakikalarında Galatasaraylı Mauro Icardi’nin attığı golle Galatasaray öne geçti.

Ancak Fenerbahçe takımı, maça devam etmeden sahayı terk edince hakem Volkan Bayarslan, maçı tatil etmek zorunda kaldı. Bu beklenmedik gelişme sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), maçın durumuyla ilgili resmi bir karar verecek.

Galatasaraylı oyuncular, taraftarlarıyla birlikte zaferlerini kutlarken, Fenerbahçe’nin çekilmesiyle maçın ilerleyemediği ortaya çıktı.

Galatasaray, Fenerbahçe’nin sahadan çekilmesi üzerine, takımın ilk 11’ini ve yedek oyuncularını kullanarak çift kale maç yapma kararı aldı. Bu gelişmelerin ardından Galatasaraylı futbolcular, sahada takım içi antrenman maçını gerçekleştiriyor.

Süper Kupa Finali’nde yaşanan bu olay, Türk futbolseverler arasında büyük şaşkınlık ve tartışma yarattı. Maçın sonuçları ve ilerleyen süreç, TFF tarafından açıklanacak olan resmi kararlarla netlik kazanacak.

Enes Demircioğlu

Hayatta "gündem" dendiğinde çevresindeki herkesin kendisine koştuğu Enes, gündemi Serinletici ile dünyaya sunuyor. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan Enes, müziksiz yaşayamayanlardan...

You may also like...