Stranger Things’e 2 Yeni Karakter!

İlk sezonu ile adından çokça bahsettiren, 2. sezon için hayranları tarafından merakla haber beklenen dizi Stranger Things ile ilgili yeni gelişmeler var.

The Hollywood Reporter, dizinin 2. sezonunda yer alacak iki yeni karakteri ve onları oynayacak oyuncuları tanıttı.

Daha önce Unbreakable Kimmy Schmidt’te rol alan genç oyuncu Sadie Sink, karmaşık bir geçmişi olan Max rolüyle; gelecek aylarda Power Rangers’ın uyarlama filmiyle beyazperdede izleyeceğimiz Dacre Montogomery de Max’in üvey ağabeyi rolüyle diziye dahil oluyor.

Stranger Things’te 2 Yeni Karakter!

Kanal bu sırada Joe Kerry tarafından canlandırılan Steve’in, Noah Schnapp tarafından canlandırılan Will Byers’ın dizinin kadrosuna kalıcı olarak katıldığını da açıkladı.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.